Programma 2022

  TijdstipEvenementLocatie
10.00 - 15.00 uur71e Politie PCSjûkelân
14.00 - 17.00 uurKindermiddag Breedeplaats
15.00 - 17.00 uurSeniorenmiddag met Ben Cramer en Nick JeffersonTheater de Koornbeurs
18.30 - 21.00 uurWaadhoeke Victory GamesSjûkelân
21.00 - 21.45 uurOpening Agrarische Dagen 2022Eise Eisingastraat nabij Planetarium
21.30 - 01.00 uurMuziek: poprockband HelderBreedeplaats
  TijdstipEvenementLocatie
08.30 - 15.00 uurSportfestijnEvenementencomplex De Trije
16.00 - 18.00 uurAD ViswedstrijdYpeysingel
16.00 - 21.00 uurFraneker Frouwen FairMartinikerk
17.00 - 21.00 uurOndernemerssymposium met m.m.v. Gemeente Waadhoek en de RabobankKoornbeurs
17.30 - 19.15 uurDe Franeker Ronde m.m.v. AV SpartacusRaadhuisplein
18.00 - 01.00 uurAD Nachtkaatspartij / Editie pearkekeatsenSjûkelân
20.30 - 22.30 uurMuziek: jubileumconcert Advendo met Henk Poort en Jenny LenaBreedeplaats
20.30 - 22.00 uurSterrenwandeling met Adrie WarmenhovenFraneker Bos (Mercuriusbaan/hoek Filosofenpad)
  TijdstipEvenementLocatie
15.00 - 17.30 uurVoetbalspektakel FIFA skillgamesSportvelden Franeker
16.00 - 21.00 uurStraatfestival Franeker FratsenBinnenstad
17.00 - 21.30 uurSmakelijk FranekerSjûkelân
21.30 - 01.00 uurMuziek: StageLineBreedeplaats
21.45 - 23.00 uur
Muziek: Re-Editors (tributeband Editors)Raadhuisplein
23.45 - 01.00 uurMuziek: The Policed (tributeband Police)Raadhuisplein
17.00 - 21.30 uurMuziek: Tjeerd Abma & vrienden (tijdens Smakelijk Franeker)
Sjûkelân
21.30 - 22.45 uurMuziek: Palace of the Queen (r&b/roots/rockband)Buwalda Tent op het Sjûkelân
23.30 - 01.00 uurMuziek: DéFusion - Live (disco, funk, soul)Buwalda Tent op het Sjûkelân
  TijdstipEvenementLocatie
09.00 - 18.00 uurTrekker ToertochtStart Sjûkelân en finish grasveld AH
10.00 - 17.00 uurAD jaarmarkt en vrijmarktBinnenstad
10.00 - 17.00 uurBoerenmarktLeeuwarderend
11.00 - 16.00 uurAbseilen van de MartinikerkMartinikerk
11.00 - 16.00 uurLasergamenOckingahiem
12.00 - 17.00 uurKinderhappeningMartenatuin
12.00 - 12.30 uurMuziek: concert Advendo-JeugdorkestBreedeplaats
13.00 - 16.00 uurFokhijsen Skûtsje De Jonge JasperTurfkade
13.45 - 14.15 uurMuziek: RaptielRaadhuisplein
15.00 - 16.45 uurMuziek: BR Double YouRaadhuisplein
17.00 - 20.00 uur
Muziek: André Kooistra, Daniel Metz e.a. Terras De Doelen
17.30 - 19.30 uurMuziek: Big MackRaadhuisplein
19.30 - 20.30 uurMuziek: Dan DanielsBuwalda Tent op het Sjûkelân
20.30 - 21.30 uurMuziek: OutsidersBuwalda Tent op het Sjûkelân
21.30 - 22.30 uurMuziek: KroegtijgersBuwalda Tent op het Sjûkelân
20.15 - 21.45 uurMuziek: Boaz & bandRaadhuisplein
22.30 - 01.00 uurMuziek: The Pinheads (Power Rock coverband)Raadhuisplein
20.00 - 21.45 uurMuziek: Rondje Doe Maar Breedeplaats
22.30 - 23.30 uurMuziek: DirtybeatzBuwalda Tent op het Sjûkelân
22.30 - 01.00 uurMuziek: Nederpop Allstars & Erik MesieBreedeplaats
23.30 - 01.00 uurMuziek: Pieter SahieterBuwalda Tent op het Sjûkelân
  TijdstipEvenementLocatie
09.30 - 11.00 uurKerkdienstMartinikerk
13.00 - 14.30 uurModeshowBreedeplaats
13.00 - 17.00 uurKoopzondagBinnenstad