Klik voor meer informatie op het betreffende evenementonderdeel in het programma.
Als aanvulling op dit programma is er de gehele week Kermis aan de Voorstraat.

  TijdstipEvenementLocatie
10.00 - 15.00 uur70e Politie PCSjûkelân
14.00 - 17.00 uurKindermiddag Breedeplaats
14.30 - 16.30 uurSeniorenmiddag m.m.v. Gurbe DouwstraTheater de Koornbeurs
18.30 - 21.00 uurWaadhoeke Victory GamesSjûkelân
21.00 - 21.45 uurOpening Agrarische Dagen 2019Zilverstraat nabij Korendragershuisje
  TijdstipEvenementLocatie
08.30 - 15.00 uurAlbert Heijn Sportfestijn "Everybody appie"De Trije
16.00 - 18.00 uurAD Viswedstrijd 2019Ypeysingel
16.00 - 21.00 uurFraneker Frouwen FairStadspark
17.00 - 21.00 uur Symposium m.m.v. Govert SchillingTheater de Koornbeurs
17.45 - 21.00 uurFraneker RondeBinnenstad
18.00 - 01.00 uurAD NachtkaatspartijSjûkelân
18.30 - 22.30 uurAuto- Motorpuzzeltocht De WaadhoekeOmgeving Franeker
20.30 - 22.00 uurConcert AdvendoBreedeplaats
21.00 - 23.00 uur“Sterrenwandeling" met Adrie Warmenhoven van het PlanetariumFraneker bos
  TijdstipEvenementLocatie
15.00 - 17.30 uurRabobank Voetbalclinic i.s.m SC CambuurSjûkelân
14.00 - 18.00 uurAD Disco zwemfestijnZwembad
16.00 - 21.00 uurStraatfestival: “Franeker Fratsen Stralend door de Tijd”Binnenstad
16.00 - 18.00 uur Eise Eisinga college door Franeker Academie & Arjen DijkstraBethelkerk (naast Gewoon Mooi), Dijkstraat 11
17.00 - 21.30 uurSmakelijk FranekerStadspark
18.30 - 00.00 uurAD 5 tegen 5 veldvoetbaltoernooi Sjûkelân
21.00 - 22.00 uurMuziek: "Seewolf"Breedeplaats
21.00 - 23.00 uur“Sterrenwandeling" met Adrie Warmenhoven van het PlanetariumFraneker bos
21.30 - 01.00 uurMuziek: “Dear Mr. Fantasy”Hoek Voorstraat/Raadhuisplein
22.30 - 00.30 uurMuziek: "Forever Young" Tribute to Neil YoungBreedeplaats
  TijdstipEvenementLocatie
09.00 - 18.00 uurTrekkerbehendigheidswedstrijdSjûkelân
09.00 - 17.00 uurAgrarische OpenluchtbeursSjûkelân
10.00 - 17.00 uurAD jaarmarkt en vrijmarktBinnenstad
10.00 - 17.00 uurBoerenmarktLeeuwarderend
10.00 - 14.00 uurTechnics4YouBreedeplaats
12.00 - 17.00 uurKinderhappeningMartenatuin
13.00 - 16.30 uurFiets 'm d'r in
Turfkade
13.00 - 16.00 uurFok hijsen op Franeker Skutsje De Jonge Jasper Turfkade
13.30 - 17:00 uurMuziek: I-lonka & Band | Big MackRaadhuisplein
14:30 - 16.30 uurMuziek: "Boaz & band"Breedeplaats
16.45 - 19.30 uurMuziek: "Lekker Nederlands"Terras de Doelen
20.00 - 21.15 uurOrgelconcertMartinikerk
21.30 - 22.00 uurVuurwerkSjûkelân
22.00 - 01.00 uurMuziek: “Marcus & Taylor Partyband”
Voorstraat
22.00 - 01.00 uurMuziek: "The Planes"
Breedeplaats
  TijdstipEvenementLocatie
09.30 - 11.00 uurKerkdienstMartinikerk
11.00 - 15.00 uurBoerenloopIn-en-om Franeker
12.30 - 17.00 uurBreman City Wall CrossWesterbolwerk
13.00 - 14.30 uurModeshowMartinikerk
13.00 - 17.00 uurHet Mannenplein met Nyck de VriesBreedeplaats
13.00 - 17.00 uurKoopzondagBinnenstad
14.00 - 16.00 uurKamerconcert van “Het Nonet”Bethelkerk (naast Gewoon Mooi), Dijkstraat 11