woensdag 18 t/m zondag 22 september

 
 

Deze klok wordt gesponsord door:

Feestweek voor iedereen

Van 18 tot en met 22 september bruist Franeker weer tijdens de onvergetelijke Agrarische Dagen! Naast de vertrouwde ingrediënten zoals de gezellige kermis, Smakelijk Franeker, de FrouwenFair en het uitgebreide sportprogramma, hebben we dit jaar spetterende nieuwe activiteiten in petto:

  • Een grotere kermis met attracties voor jong en oud
  • Een zeer gevarieerd muziekprogramma met grote namen
  • Een uitgebreid sportprogramma voor alle leeftijden

Voor iedereen is er wat

Of je nu van muziek, sport, spel of gezelligheid houdt, de Agrarische Dagen 2024 hebben voor ieder wat wils! Bekijk het programma schrijf je in voor een van de onderdelen maar vooral, houd je agenda vrij.

Nagenieten? | Klik hier

Programma

  TIJDSTIPEVENEMENTLOCATIE
14.00 - 00.00Autotaalglas KermisVoorstraat
14.00 - 17.00KindermiddagFeesttent Breedeplaats
15.00 - 17.00Seniorenmiddag met koor EdozaKoornbeurs
17.30 - 20.30Expeditie FranekerSjûkelân
21.00 - 21.30Opening AD 2024Feesttent Breedeplaats
21.30 - 01.00Muziek: TimeMaudVan Wijnen podium Breedeplaats
  TIJDSTIPEVENEMENTLOCATIE
14.00 - 00.00Autotaalglas KermisVoorstraat
08.30 - 14.00AD Sportdag kinderen groep 8De Trije
16.00 - 17.30AD ViswedstrijdYpesingel
14.30 - 20.30FrouwenFairBuwalda Tent (Sjûkelân)
15.30 - 20.00SymposiumTheater de Koornbeurs
17.30 - 19.30Franeker RondeBinnenstad
18-00 - 01.00AD NachtkaatsenSjûkelân + Buwalda Tent
20.30 - 22.30Muziek: Concert Advendo op het Vrijthof van FranekerVan Wijnen podium Breedeplaats
20.30 - 22.00Sterrenwandeling met Adrie Warmenhoven (onder voorbehoud)Franeker Bos
  TIJDSTIPEVENEMENTLOCATIE
14.00 - 00.00Autotaalglas KermisVoorstraat
13.00 - 18.00AD Klaverjas ToernooiKoornbeurs
15.00 - 18.00AD VoetbaldagSportvelden Franeker
16.30 - 21.30Smakelijk FranekerSjûkelân + Buwalda Tent
19.45- 21.15Muziek: The Beatles SessionsVan Wijnen podium Breedeplaats
20.00 - 23.30Muziek: The BentleysTheater de Koornbeurs
21.30 - 01.00Muziek: Foute Party met de Kroegtijgers, Jody Bernal. All Tha Fokk, Pieter SahieterBuwalda Tent (Sjûkelân)
20.00 - 01.00Muziek: Orkest ButterflyFeesttent Voorstraat
22.00 - 23.30Muziek: Orange RiverVan Wijnen podium Breedeplaats
23.30 - 00.00Muziek: Emma HeestersVan Wijnen podium Breedeplaats
00.00 - 01.00Muziek: Orange RiverVan Wijnen podium Breedeplaats
  TIJDSTIPEVENEMENTLOCATIE
14.00 - 00.00Autotaalglas KermisVoorstraat
09.00 - 18.00Trekker­behendigheid/­toertochtStart op Hoquart, verder Cor Bootpad
08.00 - 17.00AD jaarmarkt en vrijmarktBinnenstad
10.00 - 17.00Welkoop BoerenmarktLeeuwarder­end
13.00 - 17.00LasergamenTheater de Koornbeurs
12:00 - 17:00KinderhappeningMartenatuin
12.00 - 12.30Muziek: Concert Advendo JeugdorkestVan Wijnen podium Breedeplaats
12.00 - 18.30AD Darts toernooiBuwalda Tent (Sjûkelân)
14.30 - 16.00Muziek: Horjus & Combistralen Bigband The Academy & Pieter Wilkes en Hiske OosterwijkVan Wijnen podium Breedeplaats
13.00 -16.00Fokhijsen op de Jonge JasperTurfkade
16.00 - 20.00Muziek: Lekker Nederlands Haarsma / NNS met Django WagnerVan Wijnen podium Breedeplaats
19.00 - 01.00Joop Obama & The PresidentsFeesttent Voorstraat
20.45 - 21.45Street Fighting MenVan Wijnen podium Breedeplaats
19.30 - 01.00Muziek: Michael Fortera, Geza Weisz & Dio, Team Rush Hour, Johnny500 en Freddy MoreiraBuwalda Tent (Sjûkelân)
22.30 - 01.00Muziek: MillstreetVan Wijnen podium Breedeplaats
  TIJDSTIPEVENEMENTLOCATIE
14.00 - 00.00Autotaalglas KermisVoorstraat
09.30 - 11.00Agrarische Dagen kerkdienstMartinikerk
10.00 - 13.30BoerenKuierEindigend in feesttent Breedeplaats
13.00 - 17.00KoopzondagBinnenstad
13.00 - 16.00Straatfestival Franeker FratsenBinnenstad
13.00 - 14.30Mode & lifestyle showVan Wijnen podium Breedeplaats
14.00 - 17.00Bokbier proeverijFeesttent Voorstraat
15.00 - 18.30MatineeBuwalda Tent (Sjûkelân)